Olayı şöyle bir kısaca toparlamak gerekirse… İkisi de evliydi… İkisinin eşleri birbiriyle iş arkadaşıydı. Fakat bu ortak çalışma zaman içinde bir aşka dönüştü… Başkalarıyla evli bir kadınla bir erkeğin aşklarını öyle hemen açık etmesi zor elbette. Onlar da öyle yaptı. Gizleyebildikleri kadar aşklarını gizlediler. Ama sonunda gerçek ortaya çıktı.
Bizi sevgi ve emek vererek büyüten annelerimizi anmak ve onları onurlandırmak için Anneler Günü çok güzel bir fırsat. Biricik annelerimize ne alsak, ne yapsak az olsa da gülümseyerek sarılarak ve ufak bir hediye ile bu özel günü taçlandırabiliriz …